Biorezonance BICOM

Odvykání kouření pomocí biorezonanční terapie Bicom

 

Mám zájem

Jak to funguje?

Biorezonanční metoda je neinvazivní metoda, nemá žádné vedlejší účinky a může ji podstoupit každý kuřák, který se rozhodne s kouřením skoncovat bez ohledu na věk a míry závislosti na nikotinu (počtu denně vykouřených cigaret)

Podle poznatků kvantové fyziky mají částice nejen částicový charakter, ale i vlnový, tzn. každá buňka, substance, část těla, bakterie, nikotin, dehet mají elektromagnetické vyzařování, každá substance má svoji určitou typickou frekvenci, pomocí přístroje BICOM je do těla vysílána obrácená elektromagnetická frekvence nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychluje detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek, tím se potlačuje fyzická závislost na nikotinu – abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad.

 

Je to rychlá, bezbolestná a osvědčená metoda, která vám pomůže zbavit se závislosti na cigaretách, úspěšnost 80% . (tj. z 10 klientů – kuřáků se stává po první kúře 8 nekuřáků).

Před a po zákroku:

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat, celý proces trvá 40-60 minut, dle zvoleného programu. Zákrok je bezbolestný a bez vedlejších účinků.

Nevyžaduje od vás žádnou mimořádnou přípravu. Pro zvýšení účinnosti je pouze žádoucí nepožívat minimálně 6 hodin před kúrou stimulanty jako je černý čaj, káva, alkohol nebo energetické nápoje. Program se nahrává zároveň do BICOM čipu, který se přilepí na tělo a prodlužuje efekt.

Nezbytně nutný je však nedopalek vaší „poslední cigarety“, kterou do poloviny vykouříte nejlépe těsně před návštěvou.

Chuť na cigaretu, mizí hned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje.

Ano, je to tak jednoduché!

I přes vysokou účinnost této metody je třeba podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, biorezonanční metoda neodstraní motorické a sociální návyky (tj. např. káva-cigareta, alkohol-cigareta,…)., které si vypěstoval v průběhu kouření.

Proto doporučujeme:

  • Odstranit zbylé cigarety z dosahu
  • Odstranit popelníky, zapalovače
  • Na místa, kde nejvíce docházelo ke kouření umístit žvýkačky, oříšky,….
  • Hodně pít nealkoholické nápoje 2-3 litry denně (výrazně zvýšit přísun tekutin do těla, tím dochází k vylučování toxických látek z těla.)

Že to není možné? Přijďte se přesvědčit!

Cena antinikotinového programu činí 1600,-Kč (antistresový program, harmonizace organismu, eliminace blokád, anti-závislostní program, biorezonanční postupy k odblokování psychické závislosti , čip k podpoře účinku metody) – cca 60 minut

Pokud si klient do 2 týdnů opět zapálí, druhou proceduru může do 30 dnů (od první návštěvy) absolvovat zdarma.

Možné krátkodobé reakce:

Ačkoliv antinikotinový zákrok nemá vedlejší účinky na organismus, mohou se dostavit v důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla krátkodobé reakce, zejména: sucho v ústech, mírná kovová chuť v ústech, slabší podrážděnost , nervozita, únava, poruchy spánku, mírná ospalost, zvýšená potivost, mírná bolest hlavy, tyto reakce jsou pouze krátkodobé a zcela vymizí nejpozději do 2 týdnů od provedení zákroku, v případě obtíží je možné zákrok absolvovat opakovaně.

Pomoc při odvykání závislostí na sladkém, alkoholu, lécích, kávě,...

probíhá principiálně shodně s odvykáním kouření s tím rozdílem, že místo nedopalku si přinesete to, na čem jste závislí.

  • kousek sladkosti (čokoláda, oplatky, cukr,...)
  • trochu alkoholu (pivo, víno, destilát,….)
  • léky.

 

 

Mám zájem